سروَک یک جامعه مدنی کوچک است که ما در آن زندگی می‌کنیم و یاد می‌گیریم.

بزودی فصل ششم سروک آغاز خواهد شد و فرمهایی که شما پر می‌کنید در اولویت برای پیوستن به سروک خواهد بود. برای نام‌نویسی در سروک لازم است که بچه‌ها یک پرسش‌نامه را پر کنند اما قبل از آن، حتما این نامه را از طرف ما بخوانند تا با خیال راحت‌تر و ذهنِ بازتر بتوانند حرفهایشان را در این پرسشنامه بنویسند. این پرسشنامه را خودِ بچه‌ها بعد از خواندنِ نامه تکمیل کنند. از شما تقاضامندیم که اجازه دهید دیدگاه‌های خودشان را به هر صورت که دوست دارند، ثبت کنند. 

happy-bunch (2)
یک نکته مهم

آیا نام‌نویسی در سروک هزینه دارد؟

همه فعالیتهای سروک تا اطلاع ثانوی، رایگان ارائه خواهد شد؛ اما… 

بدون شک، هر نوع خدمت آموزشی که برای فرزندانمان طراحی می‌کنیم، باید ارزشمند و باکیفیت باشد که این، مستلزم صرف هزینه‌های بسیار است. از سوی دیگر، معتقدیم هرگونه فعالیت تعلیمی باکیفیت، باید برای هر انسان مشتاقی در دسترس باشد. از این جهت، خدمات آنلاین، سرلوحه فعالیت سروَک است، تا ارزان و در دسترس باشد. زیرا بخش عمده‌ای از هزینه‌ای که در آموزش حضوری، توسط یادگیرندگان پرداخت می‌شود، صرف تبلیغات محیطی و رسانه ای برای جذب، تامین محل کلاس، خرید و اجاره مجوز فعالیت آموزشی و رقابتها واصطکاک‌های بیهوده می‌شود و در نهایت سهم اندکی از این هزینه‌ها، برای محتوای آموزشی اختصاص می‌یابد.    

اما در سروَک، بجای این خرج‌های جانبی، هزینه اصلی صرف ایجاد یک کانون خلاقانه برای تولید محتوای اصیل و تطبیق محتوا با پرسش‌های فردی نوجوانان و دوری از تقلید محتوا می‌شود. البته، هزینه ایجاد، ارتقاء و نگهداری سیستم آنلاین آموزشی و نیروهای انسانی مرتبط با خدمات فنی، نیز از مهمترین هزینه‌ها‌‌ی ماست. در عین حال، از مدل فعالیت رایگان و داوطلبانه هم که با یک هیجان موقت اوج می گیرد اما بزودی به فرسودگی منجر می شود، دوری می جوییم و معتقدیم سروَک باید یک کار مستمر و پایدار و پیشرو بر مبنای تولید محتوا باشد. با این توضیح، یک هزینه‌ی پایه برای حضور در سروک در نظر گرفته شده که به تداوم این کار کمک می‌کند. گرچه فعلا تمام فعالیتهای سروک رایگان خواهند بود. 

object
object

تا شروع فصل ششم سروَک

اطلاعات دقیق‌تری می‌خواهید؟